Лічильники імпульсів та часу

Лічильники імпульсів та часу

Активні фільтри

Лічильник імпульсів

являє собою цифрову систему, яка використовується для підрахунку та запам'ятовування кількості імпульсів, що подаються на їх рахункові входи (цей підрахунок відбувається протягом певного інтервалу часу). На додаток до счетному входу він також має вхід скидання, використовуваний для установки початкового стану лічильника, тобто для його скидання. Скидання полягає в установці всіх тригерів, що становлять лічильник, в стан «0».

Лічильник імпульсів призначений для підрахунку імпульсів, що генеруються датчиками і іншими зовнішніми пристроями, що мають виходи по напрузі. Лічильники електронної версії також можуть управлятися знеструмленим шляхом замикання контакту. Ці імпульси являють собою певні явища, в т. Кількість ударів, ударів, поворотів, пусків і т. Д. Завдяки своїй функціональності, лічильники використовуються в багатьох промислових додатках і сприяють автоматизації виробничих процесів, в яких вихідний сигнал реле лічильника може ініціювати різні дії ( упаковка, змішування, різання матеріалу і т. д).

Характеристики та застосування лічильників імпульсів

Доступні в реченні лічильники імпульсів відрізняються високою завадостійкістю, завдяки чому вони забезпечують надійні вимірювання. Залежно від моделі лічильник імпульсів можна скинути вручну або електрично. Лічильник імпульсів підраховує сигнали змінного / постійного напруження і на основі цього дозволяє визначити кількість робочих циклів, виконаних в окремих системах. Використовуючи електронний електромеханічний лічильник імпульсів, ви можете, серед іншого, контролювати кількість оборотів пристрою або кількість елементів, що сходять з виробничої лінії.

Лічильники робочого часу

Лічильник робочого часу призначений для реєстрації робочого часу електричних пристроїв, машин, деталей або установок. Завдяки йому можна визначити період експлуатації пристроїв, спланувати дати, необхідні для проведення технічного обслуговування, огляду або ремонту, щоб підтримувати безперервність виробництва без простоїв. Таким чином можна уникнути дорогої заміни даного пристрою або компонента на новий. Крім того, багато пристроїв, відповідно до застосовних стандартів і переважними правилами, підлягають періодичним перевіркам через безпеки їх використання, наприклад, літаки.

Загальний поділ лічильників робочого часу за способом читання:

- цифровий з ЖК-дисплеєм;

- електромеханічний з лічильником циліндрів;

- віддалено, наприклад, з Modbus RTU;

По можливості скидання:

- неможливо видалити;

- ручний скидання;

- електричний скидання;

Лічильник часу застосовується для управління роботою різних типів машин, механізмів і т. Д., Серед іншого, в виробничих цехах, приводах, спеціалізованих автомобілях, насосах та інших приводах, де необхідно контролювати знос конструкції. Лічильник робочого часу дозволяє контролювати термін служби в підйомної галузі (мостові крани, ліфти, підйомники, вилочні навантажувачі, системи зберігання).