Нові товари

Акція! Знижки тижня!

 • Ethernet-контролер ES-ForthLogic SE

  -2%

  Модель контролера ES-ForthLogic ™ - SE містить вбудований порт ETHERNET 10/100 Мбіт і може здійснювати обмін даними через локальні мережі ETHERNET...

  8 230,54 грн

  8 398,51 грн

  Вже продано:703

  Доступно:97

 • ES-ForthLogic SG - логічний GSM / GPRS-контролер

  -2%

  Логічний контролер з вбудованим GSM / GPRS-комунікатором ES-ForthLogic SG. Завдяки вбудованому GSM / GPRS - контролер може здійснювати обмін...

  7 108,17 грн

  7 253,23 грн

 • Контролер ES-ForthLogic SB

  -2%

  Модель контролера ES-ForthLogic-SB є базовою в лінійці контролерів ES-ForthLogic серії "S" і призначена для задач локального логічного...

  4 079,47 грн

  4 162,72 грн

  Вже продано:1100

  Доступно:100

 • GSM/GPRS-модем ES тип А IP65

  -2%

  GSM/GPRS-модем ES застосовується для роботи в системах стаціонарного стільникового зв'язку стандарту GSM 900/1800/1900 і призначений для...

  3 038,48 грн

  3 100,49 грн

  Вже продано:1502

  Доступно:98

Контролери PLC

Для автоматизації, дистанційного керування і диспетчеризації технологічних процесів початкового і середнього рівнів складності в побуті, офісі, виробництві, на об\'єктах житлово-комунального господарства і т.д

Перейти до каталогу

Побутова і промислова автоматика

Каталог електротехнічної продукції

Слідуйте за нами на Facebook

 • Доставка

  Доставляємо по всій Україні, швидко і зручно. Безкоштовна доставка від 999 грн.

 • Консультації

  З монтажу, налаштуванню та експлуатації приладів. Сервісне обслуговування.

 • Обслуговування

  Займаємося замовленням відразу ж, після розміщення. Гнучка система знижок.

Інтернет-магазин Mastak. biz. ua

Ласкаво просимо до Інтернет-магазину МАСТАК - інтернет-магазин електротехнічної продукції, компонентів автоматизації і рішень для енергозбереження.
У нашому інтернет магазині представлено кілька тисяч найменувань - від штекера до найскладнішої промислової автоматики, такої як - автомати світлочутливі, датчики, реле часу, реле бістабільні, термореле, індикатори напруги, регулятори температури, вологості, блоки живлення, перемикачі, комунікатори і логічні контролери ES-ForthLogic, інша автоматика і низьковольтне устаткування. Ми сподіваємося, що серед цього різноманіття знайдуться необхідні товари, які будуть відповідати Вашим вимогам як за ціною, так і за якістю.
У каталозі представлена ​​продукція таких відомих виробників як: Електросвіт (контролери, модулі розширення, GSM-реле, вимірювальні прилади та перетворювачі), F & F (пристрої побутової та промислової автоматики - реле часу, реле освітлення, таймери, Розумний будинок), ETI (якісне електрообладнання від європейського виробника - автоматичні вимикачі, УЗО), Apator (пакетні перемикачі), SEZ (Вироби для електротехнічної промисловості), СКАТ (системи укладання кабелю - гофрорукав, металорукав, короби), АСКО УкрЕМ (величезний асортимент електротехнічної продукції - кнопки, автомати, пускачі, інструмент для електромонтажних робіт. Товари для побуту - супер клей, батарейки, озонатори) та інших відомих брендів.
Ціни в нашому магазині грунтуються на нашому бажанні чесно продавати Це означає, що ми не женемося за «дешевою рибкою» і будь-яку пропозицію супроводжуємо: консультацією, офіційною гарантією, доставкою та сервісною підтримкою.
Ми готові надати всебічну допомогу і дати необхідну консультацію при виборі товарів, також можливий індивідуальний підхід до цін і термінів поставок.
Ми можемо допомогти в створенні ефективної системи диспетчеризації Вашого підприємства, надати повний комплекс послуг: Розробку оптимального схемного рішення; Добірку якісного обладнання, матеріалів і комплектуючих; Виготовлення шаф управління і сигналізації; Розробку програмного забезпечення; Шеф-монтажні та пуско-налагоджувальні роботи; Гарантійне і після гарантійне обслуговування і ремонт обладнання; Консультації та інструктажі персоналу замовника з питань пов'язаних з експлуатацією і технічним обслуговуванням устаткування і системи.
Якщо у Вас велике замовлення або Ви вважаєте, що ціна висока, Ви можете зв'язатися з нами. У будь-якому випадку ми будемо раді відповісти на всі Ваші запитання. Отримати консультацію можна, зв'язавшись з нами по E-Mail, Skype або за допомогою одного з телефонів вказаною в розділі контакти.
«ВО Мастак» працює по всій території України, багато компаній і підприємств в Донецькій, Луганській, Запорізькій, Одеській та Дніпропетровській областей та інших регіонів України оцінили якість роботи нашої компанії.
Ми відкриті до взаємовигідної співпраці з усіма, хто гідно розвиває кращі традиції вітчизняної автоматики і електротехніки, створюючи умови для зростання промислового виробництва в Україні.
Доставка товару здійснюється в будь-яке місто України.
Ми намагаємося не відставати від технічного прогресу і поповнювати наш асортимент найновішими і цікавими товарами.
Сподіваємося, що робота з нами буде для Вас приємною і продуктивною.
Ми завжди на вашому боці при вирішенні будь-яких питань, тому що розуміємо - наше майбутнє на 100% в Ваших руках.

Корпорація «АСКО-УкрЕМ» сольові та лужні батарейки

SUPER ALKALINE

Якісні і надійні батарейки основних типорозмірів від компанії «АСКО-УкрЕМ», SUPER HEAVY DUTY та SUPER ALKALINE. 

view more
Стабілізатори напруги - Каталог стабілізаторів напруги

Стабільна напруга у Вашому будинку та офісі

Стабілізатори напруги

Дивитися каталог

Кращі виробники

Нове в Блозі