Автоматика

Пристрої промислової та побутової автоматики, реле,лічильники, таймери

Автоматика

Активні фільтри

Art: CKF-B

Реле чергування та пропадання фаз CKF-B

782,85 ₴

Автоматика, автоматика це те без чого на сьогоднішній день не обходиться ні хто. Будь це великий завод або маленька ферма, "хатина" в Кончі Заспі або невеликий будинок в селі скрізь є автоматика. Потрібно включити  світло? Це робить автоматика. Потрібно включити насос? Це так саме зробить автоматика. Автоматика не тільки полегшує нам життя, але істотно заощаджує гроші. Разові витрати наприклад на сутінковий реле (фотореле) або астрономічний таймер окупляться дуже швидко з огляду на нинішню вартість електроенергії. Всі ми неодноразово бачили як серед білого дня горить ліхтар освітлення, але ж це горять чиї то гроші. Людина може забути полити газон або улюблений квітник, і потім довго сумувати, а автоматика не забуде цього зробити ніколи. Добовий таймер звільнить вам купу часу для відпочинку або ж спілкування з іншими людьми.

Автоматизувати можна практично будь-який рутинний процес, задумайтеся на що ви витрачаєте багато часу, що ви забуваєте зробити і автоматизуйте це. Якщо не знаєте як, телефонуйте нам ми з радістю допоможемо Вам. Наш магазин Мастак створений для Вас.

В даному розділі представлені пристрої побутової та промислової автоматики, такі як - автомати світлочутливі, автомати сходові, реле бістабільні, светорегулятори (диммери), реле напруги, реле пропадання фаз, реле пропадання і чергування фаз, мультифункціональний реле захисту двигуна (МРЗД), перемикачі фаз , реле часу, реле керування напрямком, таймери цифрові, елементи систем управління, електромагнітні реле, лічильники, обмежувачі потужності, реле пріоритету, обмежувачі перенапруг, блоки живлення, індикатори і аналізатори параметрів мережі, регулятори температури серії РТ, термореле, реле контролю рівня рідини, БП для світлодіодів.