Інструмент

Якісний  і надійний електромонтажний інструмент АСКО укрем

Інструмент

Активні фільтри

Електромонтажний інструмент - це необхідний помічник у побуті і на роботі. Монтуєте Ви нове обладнання або ремонтуєте старе без інструменту Вам не обійтися. Використовуючи якісний інструмент підвищується продуктивність праці, якість виконаних робіт, безпека при виконанні робіт.


Потрібно зняти ізоляцію з проводу? Без проблем. Використовуйте інструмент для зняття ізоляції і Ви будете на 100% впевнені в якості. Монолітна жила дроту не надріжеться і отже потім не відламається, перетин багатожильного дроту не зменшиться.


Потрібно відрізати провід або кабель? Використовуйте інструмент для різання кабелів і проводів, якісні бокорізи, кусачки, каблєрізи, секатори й т.д. гарантують вам рівний і якісний різ.

Інструмент для обтиску наконечників позбавить Вас від такої рутинної роботи як лудіння проводів, Ви забудете про те як провід размочалювається при спробі його приєднання.
Інструмент для обтиску наконечників підбирається в залежності від перетину кабелю і від типу  наконечників. У нашому каталозі Ви зможете без зусиль підібрати необхідний Вам інструмент для обтиску наконечників, це може бути як ручний інструмент так і гідравлічний інструмент для великих перетинів кабелів.

Надійність і якість електромонтажного інструменту АСКО УкрЕм гарантують Вам довгий термін служби електромонтажного інструменту і якісно виконані роботи при його використанні.

Великий асортимент електромонтажного інструменту від компанії АСКО УкрЕм це:

  • Інструмент для зняття ізоляції з проводу і кабелю;
  • Інструмент для різання кабелю й дроту;
  • Інструмент для обтиску наконечників:
  • Гідравлічний електромонтажний інструмент;
  • Ручний електромонтажний інструмент;
  • Інструмент для роботи в комп'ютерних і телефонних мережах;
  • Вимірювальний інструмент.