Джерела живлення

Стабільна і надійна напруга запорука успішної і довголітньої роботи приладів і обладнання. І це стосується не тільки мережової напруги з нестабільністю якої можна легко впораєтися встановивши стабілізатор напруги, а й низької напруги 5В - 48В. Стабільну низьковольтну напругу забезпечують якісні блоки живлення виробництва польської фірми F & ...

Стабільна і надійна напруга запорука успішної і довголітньої роботи приладів і обладнання. І це стосується не тільки мережової напруги з нестабільністю якої можна легко впораєтися встановивши стабілізатор напруги, а й низької напруги 5В - 48В. Стабільну низьковольтну напругу забезпечують якісні блоки живлення виробництва польської фірми F & F. Асортимент блоків живлення дуже широкий - трансформаторні блоки живлення і імпульсні блоки живлення, трансформаторні з імпульсним стабілізатором і імпульсні стабілізатори.
Напруга від 5В до 48В, струм від 0,25А до 10А.

Стабілізатори напруги так само представлені досить широко, - релейні стабілізатори напруги, сервоприводні стабілізатори напруги, сімісторних стабілізатори напруги. Великий діапазон напруги стабілізації і великий вибір потужностей.
Спеціалізовані стабілізатори напруги для котлів опалення.

Батарейки це теж джерела живлення - хімічне джерело струму.
Всі основні типорозміри батарейок, лужні батарейки (Alkaline) і звичайні сольові батарейки.

Акумулятори 6В і 12В для - герметизовані не обслуговуємі акумуляторні батареї (технології AGM і GEL) не потребують наявності провітрювання в приміщенні, де вони встановлені, низький саморозряд: 1-3% в місяць. Ємність від 1,3 Ач.
Область застосування - системи безперебійного живлення, ліхтарі, системи охоронної та пожежної сигналізації, медичне обладнання, дитячі іграшки і т. п.

Докладніше

Джерела живлення  Немає жодного товару в цій категорії.

Корпорація «АСКО-УкрЕМ» сольові та лужні батарейки

SUPER ALKALINE

Якісні і надійні батарейки основних типорозмірів від компанії «АСКО-УкрЕМ», SUPER HEAVY DUTY та SUPER ALKALINE. 

view more
Стабілізатори напруги - Каталог стабілізаторів напруги

Стабільна напруга у Вашому будинку та офісі

Стабілізатори напруги

Дивитися каталог

Гарячі категорії

Кращі виробники

Нове в Блозі