Фільтр за

Напруга живлення

Напруга живлення

Комутований струм

Комутований струм

Робота в групі

Робота в групі

Таймер

Таймер

Кількість навантажень

Кількість навантажень

Монтаж

Монтаж

Пам'ять

Пам'ять

Для LED

Для LED

Реле імпульсні (бістабільні)

Бістабільні реле - включення освітлення з декількох точок

Реле імпульсні (бістабільні)

Активні фільтри

Art: BIS-411

Реле імпульсне BIS-411

619,42 ₴
Art: BIS-413

Реле імпульсне з таймером вимкнення BIS-413

917,88 ₴
Art: BIS-414

BIS-414 двохканальне імпульсне реле

986,87 ₴
Art: BIS-412

BIS-412 групове імпульсне реле

906,44 ₴
Art: BIS-412P

BIS-412P готельне імпульсне реле

952,19 ₴
Art: BIS-408

Бістабільне реле BIS-408

791,71 ₴
Art: BIS-410

BIS-410 реле з таймером вимкнення

998,30 ₴
Art: BIS-416

BIS-416 двоканальне імпульсне реле

1 193,09 ₴

Бістабільні реле

Бістабільні реле призначені для управління освітленням імпульсами, які надходять від необмеженої кількості кнопок миттєвої дії. Вони дозволяють домогтися ефектів, яких неможливо домогтися в класичній освітлювальної установки, і в той же час можуть замінити класичні сходові і поперечні перемикачі. Таке рішення забезпечує повний комфорт використання освітлення. В системі, що складається з необмеженої кількості перемикачів, користувач може включити світло клавішею, а також вимкнути його клавішею. В результаті, завдяки використанню імпульсних реле, кнопки включення і виключення освітлення можуть бути встановлені в будь-якому місці і кількості, що значно підвищує комфорт використання освітлення на об'єкті.

Бістабільні контролери - комфортне керування пристроями в системі

Перевагою імпульсних реле є додаткові функції, що істотно поліпшують експлуатаційні властивості пристроїв. Одним з найважливіших є можливість їх використання в системах централізованого управління Контролери, оснащені цією функцією, мають додаткові керуючі виходи - окремі для їх включення і виключення, тому, комбінуючи їх, ви можете одночасно керувати всіма елементами освітлення, підключеними до системи. Такі реле називають готельними реле.

Контроль часу - не менше корисна функція. Він полягає в можливості активувати пристрою на певний період часу. Бістабільні реле з функцією часу дозволяють включити ланцюг, наприклад, на 2 хвилини (коротким натисканням кнопки) або постійно (тривалим натисканням кнопки). В результаті користувач сам вирішує, чи хоче він, наприклад, щоб освітлення на сходах включалося тільки на 2 хвилини або довше - до тих пір, поки воно не буде вимкнено натисканням кнопки.

У нашій пропозиції також є бістабільні реле для люстр, які використовуються для управління двома незалежними ланцюгами освітлення за допомогою однієї кнопки. Як вони працюють? Прикладом може служити управління загальним освітленням, яке включає першу частину люстри одним натисканням, другу - другу частину люстри, третю частину люстри і вимикає ланцюг довгим натисканням кнопки.

Інший тип пристроїв - бістабільні реле з пам'яттю станів, які відновлюють робочий стан пристроїв до моменту відключення живлення.

Імпульсні реле F & F - переваги і адаптація до очікувань користувачів

Пропоновані нами бістабільні реле відрізняються широким набором функцій і простотою установки. Ми пропонуємо пристрої, призначені для установки як в коробці під кнопку, так і на DIN-рейку. Більш того, наші імпульсні реле надзвичайно прості в установці - необмежену кількість кнопок може бути підключено до одного реле за допомогою всього двох проводів. Ми рекомендуємо радіокеровані бістабільні реле клієнтам, які не планують традиційну збірку або розширюють існуючу установку завдяки чому додаткові дроти не використовуються. Функцію кнопки можна взяти на себе за допомогою пульта дистанційного керування, брелока або бездротової кнопки на батарейках. Більш того, передавач можна розташувати на стіні або під клавішею, а доступний заряд батареї робить установку ще простіше.

Ми пропонуємо широкий асортимент реле, призначених для управління різними джерелами світла, в тому числі світлодіодним освітленням (в даному випадку символ пристрою показує «LED»). В пропозицію включені бістабільні реле з живленням від низького (9-30 В) і мережевого (230 В) напруги. У комплект входять звичайні скляні кнопки і кнопки з підсвічуванням, які відмінно виглядають в сучасних інтер'єрах.