Реле обриву і перекосу фаз

Реле контролю фази - реле та датчики контролю напруги

Реле обриву і перекосу фаз

Активні фільтри

Art: CKF-B

Реле чергування та пропадання фаз CKF-B

782,85 ₴
Art: CKF-BR

Реле чергування та пропадання фаз CKF-BR

856,64 ₴
Art: CКF-BM

Реле чергування та пропадання фаз CКF-BM

1 077,99 ₴
Art: CKF-317

Реле чергування та пропадання фаз CKF-317

967,31 ₴
Art: CKF-337

Реле чергування та пропадання фаз CKF-337

1 373,13 ₴

Реле контролю фаз

Датчики чергування фаз і обриву фаз (реле) призначені для захисту електродвигунів, що живляться від трифазної мережі. Реле послідовності фаз і обриву фази виявляє події, які можуть привести до пошкодження двигуна, такі як втрата напруги в одній або декількох фазах або виникнення дисбалансу напруг між фазами. Реле послідовності фаз також виявляють неправильну послідовність фаз джерела живлення, тим самим запобігаючи обертання двигуна в неправильному напрямку.

Компанія F&F виробляє широкий спектр реле обриву фаз і реле управління, призначених для захисту трифазних електродвигунів від пошкоджень у разі зникнення напруги хоча б в одній фазі або несиметрії напруги між фазами. Датчик вимикає двигун і автоматично або вручну відновлює його роботу при відновленні напруги.

У нашій пропозиції є датчики обриву фази з іншим порогом несиметрії напруги. Вони призначені для використання в системах з напругою живлення 3х400В або 3х400В + Н. В асортименті обидва датчика, що працюють з електрогенераторами. Ми пропонуємо реле контролю фаз з широким спектром функцій:

- датчики обриву фази з контролем обриву / несиметрії фази;

- датчики обриву фази з контролем обриву / асиметрії фаз і контролем чергування фаз

- датчики обриву фази з контролем обриву / несиметрії фаз з контролем контакторів;

- реле обриву фази, що забезпечують контроль обриву / асиметрії фаз, контроль чергування фаз і управління контактором контактора.

Пропонуємо Вам ознайомитися з пристроями з контролем чергування фаз живлення, які запобігають обертання двигуна в неправильному напрямку. У нашому асортименті ви знайдете датчики послідовності і обриву фази, які захищають від симетричного і асиметричного падіння напруги.

Деякі продукти оснащені функцією TrueRMS, яка дозволяє вимірювати фактичне ефективне значення напруги, що забезпечує правильну роботу датчика навіть в сильно порушеною мережі.

Пропоновані нами реле оснащені контактами різної конфігурації:

- 1хNO (одиночний замикає контакт);

- 1xNO / NC (одиночний переключающий контакт);

- 1xNO + 1xNC (один нормально розімкнутий контакт + один нормально замкнутий контакт);

- 2xNO / NC (два перемикаючих контакту);

Доступні в нашій пропозиції датчики обриву фази розраховані на роботу при різних навантаженнях максимального струму від 5А до 8А. Однак слід пам'ятати, що це реле управління, до яких він повинен бути підключений, наприклад, контактор, який буде живити приймачі великої потужності.

Реле фазової асиметрії були розроблені для роботи з широким спектром асиметрії напруги спрацьовування. Деякі датчики управління і обриву фази мають постійну несиметрію порогового напруги спрацьовування.

Пропоновані реле надають різні рішення в області затримки вимкнення, які гарантують більшу стійкість систем до короткочасних перепадів напруги.

Пропозиція також включає датчики, які реагують на асиметрію напруги між фазами вище встановленого значення і неправильну послідовність підключення фаз. Деякі датчики реагують на пошкодження контактів комутуючих контакторів.

Установка реле чергування та обриву фази

Датчики F&F розроблені у вигляді моделей, які можуть бути встановлені на поверхні і на DIN-рейці. Доступний широкий спектр моделей з кабельним підключенням (версії для відкритого монтажу) і з роз'ємами до 4 мм 2 (версії для DIN-рейки). Всі реле контролю фаз і датчики обриву фази, наявні в нашій пропозиції, мають декларацію про відповідність вимогам законодавства ЄС.