Обмежувачі потужності

Обмежувачі споживаної потужності - регульований обмежувач струму

Обмежувачі потужності

Активні фільтри

Art: ОМ-630-2

Обмежувач потужності ОМ-630-2

4 178,41 ₴
Art: ОМС-635

ОМС-635 Таймер з обмежувачем потужності

1 180,55 ₴

Обмежувачі енергоспоживання

Обмежувачі потужності (обмежувачі енергоспоживання) - це пристрої, що контролюють енергоспоживання, завдяки яким вони захищають електричну установку від надмірної або несанкціонованої перевантаження. Задана на обмежувачі - це максимальний рівень потужності, який не може бути перевищений підключеними приймачами (електричними пристроями).

Таким чином, обмежувач потужності дозволяє живити схему до тих пір, поки загальна потужність приймачів в керованої ланцюга не стане нижче, ніж визначена на шкалі обмежувача. Перевищення встановленого порогу споживаної потужності в керованої ланцюга відключає харчування схеми. Електроживлення буде відновлено автоматично після закінчення заданого користувачем часу. Якщо споживана потужність все ще вище встановленого значення, харчування схеми знову відключається. Обмежувач потужності може мати систему затримки, яка запобігає відключення джерела живлення в разі тимчасового перевищення встановленої потужності. Відключення з затримкою може бути налаштоване на заводі (наприклад, OM-1) або з регульованим часом відключення (наприклад, OM-611).

Обмежувачі потужності можуть контролювати енергоспоживання всієї електричної ланцюга, наприклад (OM-2) або безпосередньо в окремих розетках (наприклад, OM-616). Обмежувачі енергоспоживання - надзвичайно корисні пристрої, в яких з поважних причин ми хочемо обмежити енергоспоживання електроустановки. Вони використовуються в будівлях, де є місця, відкриті для публіки, де ми хочемо повністю контролювати потужність підключення. Так буде, наприклад, в разі кондомініумів, особливо підвалів. Обмежувач потужності не дозволить споживати потужність вище встановленого значення.

Обмежувач дозволить контролювати освітлення шляхів сполучення, але виключить можливість підключення електроінструментів, холодильників і іншого. Якщо сума потужностей підключених приймачів перевищить встановлене значення споживаної потужності, струм в ланцюзі відключиться.

Через мінливий характер навантаження, зростаючої популярності світлодіодного освітлення або через спотворення форми хвилі струму в установках використовуються обмежувачі типу OM-632. З урахуванням величини вимірюваного струму найчастіше використовуються обмежувачі для прямого виміру. Великі значення оцінюються із застосуванням трансформаторів струму, як у випадку обмежувача потужності OM-611.