Реле рівня рідини

Реле контролю рівня рідини - датчик рівня рідини

Реле рівня рідини

Активні фільтри

Датчики рівня рідини

Реле контролю рівня рідини (датчики рівня рідини) - це пристрої, які завдяки датчикам захищають квартири, будинки і офіси від затоплення. Датчики контролю рівня рідини, доступні від F&F, використовують провідність рідини. Вони в першу чергу корисні в тих частинах будівель, які особливо схильні до затоплення, наприклад, у пральнях або підсобних приміщеннях, де є водяні клапани або водопровідні труби.

Наявність несправності (затоплення приміщення водою) визначається із замикання електродів зонда. Залежно від версії датчик може викликати тривогу і відключати електричні ланцюги.

Датчики рівня рідини F&F включають одно-, дво- і трипозиційні датчики.

Однофазні реле контролю рідини взаємодіють з датчиком PZ, який завдяки своїй конструкції може бути встановлений на плоскій поверхні (підлозі), завдяки чому він швидко виявляє і дозволяє усувати всі порушення. До одного датчику можна підключити до 10 датчиків.

З іншого боку, датчик PZ2 призначений для роботи з дво- і трипозиційними рідинними реле контролю.

Через різноманітного рівня мінералізації води в пропозицію включені версії датчиків з настроюваної чутливістю або версії із заводською налаштуванням чутливості спрацьовування. Датчики з регульованим рівнем чутливості мають в назві індексу позначення «RC».

Інший варіант двохпозиційного датчика рівня рідини - реле контролю рідини з аварійними станами (сухий хід і перелив).

Самим великим варіантом захисту від затоплення є автоматична протипаводковий система АСП - автономна система, що запобігає затоплення одно- та багатоквартирних житлових будинків. Застосовується для комплексного захисту майна від наслідків повені.

Див. Пропозиція датчиків (реле) рівня рідини.