Індикатори напруги та струму

Мультиметри - вольтметр, амперметр, індикатор - панельний вимірювач

Індикатори напруги та струму

Активні фільтри

Індикатори напруги та струму - Мультиметри

У категорію «Мультиметри» входять одно- або багатофункціональні індикатори, призначені для безперервного вимірювання параметрів електричної мережі. Вони доступні в версіях для монтажу як зовні електричного щита, так і всередині розподільного щита на DIN-рейці. Функціонально наша пропозиція включає:

1) Одно- та трифазні індикатори, що відображають значення напруги у вигляді смужок або безпосередньо на цифрових світлодіодних дисплеях.

2) Одно- та трифазні індикатори струму, оснащені цифровими світлодіодними дисплеями, що дозволяють вимірювати як прямий, так і непрямий струм.

3) Багатофункціональні індикатори зі світлодіодними дисплеями, що дозволяють одночасно зчитувати безліч вимірюваних параметрів (напруга, струм, частота).

4) Аналізатори мережевих параметрів, що дозволяють комплексно вимірювати всі важливі параметри електричної мережі: напруга, струм, потужність, напрям потоку і споживання енергії, гармонійний аналіз напружень і струмів і багато інших.

Варто підкреслити, що використання індикаторів зі світлодіодними дисплеями або ЖК-дисплеями з підсвічуванням забезпечує відмінну читаність вимірювань незалежно від умов освітлення. Більшість індикаторів дозволяють вимірювати фактичні діючі значення напруг і струмів, завдяки чому правильність показань забезпечується також у разі порушень в електромережі. Для рішень, що вимагають точного моніторингу та запису виміряних значень, можна використовувати аналізатори, оснащені комунікаційним модулем RS485 (Modbus RTU).