Регулятори температури

Регулятори температури - контролери і регулятори температури

Регулятори температури

Активні фільтри

Art: CRT-05

Регулятор температури цифровий...

2 862,47 ₴
Art: CRT-06

Регулятор температури цифровий...

3 674,09 ₴

Регулятори температури - терморегулятори

Терморегулятори - це пристрої, завданням яких є підтримка заданої температури приміщення, резервуара, виробничого процесу. Ми не знаємо про їх присутність - а вони є - в прасування, пральних машинах, сушарках.

Кожен регулятор температури оснащений вбудованим датчиком температури або дозволяє підключати один або кілька зовнішніх датчиків. Температура, виміряна датчиком, порівнюється із заданим значенням, встановленим в контролері температури, і на цій основі логіка контролера приймає рішення (в залежності від обраного робочого режиму) активувати / деактивувати нагрів / охолодження таким чином, щоб підтримувати температуру бажана температура в приміщенні.

Регулятори температури в побуті найчастіше використовуються для регулювання опалення. Комфорт нашому житті багато в чому залежить від їх правильного вибору. При пошуку регулятора для будинку варто звернути увагу на настінні регулятори (RT-824 і RT-825), які завдяки використанню двох датчиків температури ідеально підходять для управління теплою підлогою. Перший датчик контролює температуру в приміщенні. Другий, який встановлюється безпосередньо в підлогу, захищає від надмірного перегріву нагрівальних панелей, який може пошкодити як панелі, так і сам підлогу. У свою чергу, терморегулятори RT-825 і CRT-04 оснащені программаторами часу., Завдяки чому можна добитися відчутної економії, якщо налаштувати температуру в будинку відповідно до нашого стилем життя. Тижнева програма роботи дозволить вам встановити приємне тепло ввечері, комфортну температуру під час сну і мінімальну температуру, коли ми на роботі.

Набагато більш широке пропозицію стосується використання терморегуляторів в промисловості. Тут ми маємо справу з цілим рядом пристроїв, адаптованих для роботи з різними типами датчиків температури (термістори NTC, термопари, вимірювальні зонди ПТ-100, цифрові датчики), що дозволяють працювати в дуже широкому діапазоні температур (від -200 до +400 градусів). ) І реалізація складних алгоритмів керування.

Пропозиція терморегуляторів F&F включає, серед іншого:

- прості однофункціональні регулятори для управління нагрівом або охолодженням, призначені для підтримки однієї заданої температури (RT-820, RT-822, RT-823);

- контролер для протиобмерзних установок (РТ-821);

- вдосконалені однофункціональні регулятори (РТ-826, CRT-05);

- багатофункціональні регулятори (CRT-06);

- вдосконалений ПІД-регулятор для плавного регулювання температури;

- спеціалізовані регулятори, наприклад, для підтримки безпечної температури всередині шаф управління (RT-833);

Пропозицію також можна розділити в залежності від способу настройки і представлення результатів вимірювань.

Найпростіші регулятори (RT-820, RT-821, RT-822, RT-823, RT-824, RT-833) оснащені ручками для установки заданої температури. Більш складні регулятори (RT-825, RT-826, CRT-04, CRT-05, CRT-06, CRT-15) мають багатофункціональні дисплеї, завдяки яким можна зчитувати поточну температуру і зручно встановлювати робочі параметри. Функція додаткового виходу тривоги в контролерах RT-826 і CRT-15 також дуже корисна, тому що дозволяє сигналізувати про перевищення небезпечного рівня температури.