Фільтр за

Комутований струм

Комутований струм

Кількість каналів таймера

Кількість каналів таймера

Нічна перерва

Нічна перерва

Астрономічні таймери

Астрономічні реле часу і таймери

Астрономічні таймери

Активні фільтри

Art: PCZ-524

PCZ-524 таймер астрономічний

2 376,23 ₴
Art: PCZ-525

PCZ-525 таймер астрономічний

3 155,39 ₴
Art: PCZ-526

PCZ-526.3 таймер астрономічний

3 536,49 ₴

Астрономічні реле часу і таймери

Астрономічні реле призначені для щоденного включення світильників в темний час доби. Раніше управління вуличним освітленням здійснювалося вручну або застосовувалися фотореле, які стежили за природним рівнем освітлення за допомогою фотодатчиків. Коли ввечері темніло, освітлення включалося, а на світанку вимикалося.

Фотореле - прості і надійні прилади, але їх застосування не позбавлене нестачі. Наприклад днем, перед грозою, може несподівано потемніти. Фотореле помилково спрацює, світильники будуть горіти і марно витрачати електроенергію.

Астрономічні реле не помиляються, тому що спрацьовують за спеціальною програмою, пов'язаної із заходом і сходом сонця. Програма враховує дату, географічну широту і довготу місцевості, в якій встановлено реле, часовий пояс, різні поправки, вихідні та святкові дні, і з урахуванням всіх даних обчислює момент включення світильників ввечері і виключення вранці.

Початкова настройка реле виробляється за допомогою кнопок на лицьовій панелі. Деякі моделі астрономічних таймерів, наприклад PCZ-525, дозволяють задати параметри за допомогою смартфона або планшета під управлінням операційної системи Android. У разі зникнення напруги в мережі, зберегти налаштування допоможе вбудована літієва батарейка. Її ємності вистачить для зберігання даних протягом 7-ми діб.

Придбання та установка астрономічних таймерів натомість фотореле для керування вуличним освітленням економічно вигідна і виправдана, тому що дозволяє істотно знизити витрати на оплату зростаючої в ціні електроенергії.