Список товарів за брендом ECOHOME

ECOHOME – молодий і амбітний бренд, в якому втілена ідея створення доступної сучасної електротехнічної продукції під українським брендом. ТОП-асортимент, базова комплектація й найкраща ціна – фактори успіху і популярності ECOHOME серед споживачів.

ДОСТУПНА ЯКІСТЬ

Доступна якість електротехнічних виробів в Україні стала реальністю завдяки унікальній ціновій пропозиції ECOHOME в найбільш популярних асортиментних групах: модульне обладнання, силові автоматичні вимикачі, промислові роз’єми, вироби для монтажу, системи укладання кабелю тощо. Оптимізація виробничого процесу, використання передових технологій, сучасних матеріалів, комплектуючих дозволили значно знизити собівартість виробів, й водночас, запропонувати ринку якісний продукт за доступними цінами.

АКТУАЛЬНІСТЬ

ECOHOME - бренд, який відповідає останнім тенденціям і потребам електротехнічного ринку України. Прагнення бренду до розвитку вмотивоване бажанням задовольнити актуальні потреби споживачів. Асортимент продукції ECOHOME представлений в основних сегментах ринку, однак він постійно розширюється, завдяки стабільному надходженню новинок та охопленню нових товарних категорій.

НАДІЙНІСТЬ

Продукція ECOHOME успішно представлена на ринку з 2014 року. Упродовж цього часу бренд незмінно дотримується наступних принципів: надійність, гарантія та відповідальність. Надійність продукції підтверджується відповідними сертифікатами якості та її контролем на всіх етапах виробництва. На весь асортимент поширюється гарантія, яка становить 12 місяців. ECOHOME робить електротехнічну продукцію доступною для кожного українського споживача!

Sorry for the inconvenience.

Search again what you are looking for