Умови згоди

Перед тим, як скористатися послугами Інтернет-магазину Мастак, будь ласка, уважно прочитайте цю Угоду.

Умови викорістання послуг магазину МастакУгода використання послуг Інтернет-магазину Мастак (mastak.biz.ua)

Дана угода, далі «Угода», укладається між Інтернет-магазином Мастак (адреса в мережі Інтернет https://mastak.biz.ua/), далі «Інтернет-магазин» або «Сайт», і користувачем послуг Інтернет-магазину, далі «Покупець» і «Користувач», визначаючи умови придбання товарів через Сайт.

 • Відвідувач - особа яка відвідала Сайт без мети оформлення Замовлення або ж не пройшла авторизацію.

 • Користувач - відвідувач Сайту, що приймає умови цього Договору  самостійно і добровільно зареєструвався і пройшов авторизацію на Сайті.

 • Покупець - Користувач який зробив Замовлення на Сайті.

1. Основні положення

1.1. Ця Угода укладається між Покупцем та Інтернет-магазином в момент оформлення замовлення. Покупець підтверджує свою згоду з умовами, встановленими цією Угодою, шляхом встановлення відмітки (галочки) в графі «Я прочитав Умови угоди і згоден з ними» при оформленні замовлення або реєстрації на Сайті.

1.2. Справжні Угода, а також інформація про товар, який представлен ​​на Сайті, є публічною офертою відповідно до ст. 633, 641 і гл. 54 Цивільного кодексу України.

1.3. До відносин між Покупцем та Інтернет-магазином застосовуються такі законодавчі акти: 

 • «Порядок заняття торговельно дiяльнiстю i правил торговельного обслуговування населення», учет Кабінетом Міністрів України от 08.09.95 № 108 (зі змінамі та доповненнями);
 • Закон України «Про захист прав споживачів»;
 • «Правила продажу товарів на замовлення та вдома у покупців» (Наказ Міністерства зовнішніх економічних зв'язків и торгівлі України від 29 березня 1999 року N 199. Зареєстровано в Міністерстві юстиції України 21 квітня 1999р. За N 249/3542).

1.4. Покупцем може бути будь-яка дієздатна фізична або юридична особа, здатна прийняти і оплатити замовлений ним товар в порядку та на умовах, встановлених цією Угодою.

1.5. Інтернет-магазин залишає за собою право вносити зміни до цієї Угоди.

1.6. Ця Угода повинна розглядатися в тому вигляді, як вона опублікована на Сайті і має застосовуватися, і тлумачитися відповідно до законодавства України.

2. Інформація про товар

2.1. Товар представлений на Сайті через фото-зразки, що є власністю Інтернет-магазину.

2.2 Кожен фото-зразок супроводжується текстовою інформацією: номером моделі (артикулом), ціною і описом товару.

2.3 Супроводжуючі Товар фотографії можуть незначно відрізнятися від фактичного зовнішнього вигляду Товару, з огляду на особливості колірної передачі різних пристроїв (моніторів, комп'ютерів, планшетів і т.д.), за допомогою яких проглядається Сайт. Супроводжуючі Товар описи та характеристики не претендують на вичерпну інформативність і можуть містити друкарські помилки.

2.4. На прохання Покупця менеджер Інтернет-магазину зобов'язаний надати (по телефону, через Skype або за допомогою електронної пошти) додаткову інформацію, необхідну і достатню, з точки зору Покупця, для прийняття ним рішення про покупку товару.

3. Порядок придбання товару

3.1. Покупець має право оформити замовлення на будь-який товар, представлений на Сайті. Кожен товар може бути замовлений в будь-якій кількості. Замовлення може бути оформлено Покупцем самостійно на Сайті, по телефону або ж по електронній пошті.

3.2. Після оформлення замовлення через Сайт на Е-mail Покупця відправляється лист, що підтверджує прийняття замовлення, із зазначенням найменувань вибраних товарів і загальної суми замовлення, що є невід'ємною частиною цієї Угоди.

3.3. При відсутності товару на складі менеджер Інтернет-магазину зобов'язаний довести до відома про це Покупця (по телефону, через Skype або за допомогою електронної пошти).

3.4. При відсутності товару Покупець має право замінити його іншим товаром або анулювати замовлення.

3.5. Покупець має право відмовитися від замовленого товару в будь-який час до його відправки Покупцеві, завчасно повідомивши про це Інтернет-магазин (по телефону, через Skype або за допомогою електронної пошти).

4. Доставка товару, терміни

4.1. Доставка товару, замовленого в Інтернет-магазині, в узгодженому кількості та асортименті, здійснюється службами експрес-доставки «Нова Пошта», «Делівері», «Інтайм», «Нічний Експрес» або іншими компаніями за погодженням з Покупцем, а також Укрпоштою.

4.2. Орієнтовні витрати з доставки товару вказані на сторінці оформлення замовлення, кінцева ціна доставки визначається перевізником.

4.3. Інтернет-магазин не несе відповідальність за затримки в роботі служб експрес-доставки і не може вплинути на швидкість доставки поштового відправлення.

5. Ціна і порядок оплати

5.1. Ціна кожного окремого Товару визначається Продавцем і вказується на сайті Інтернет-магазину. Ціна Замовлення визначається шляхом додавання ціни всіх включених в Замовлення Товарів і ціни доставки, яка дорівнює сумі, що підлягає до сплати, що вказується на сайті Інтернет-магазину при оформленні Замовлення в момент його розміщення.

5.2. Ціна договору дорівнює ціні Замовлення. Сума замовлення може змінюватися в залежності від ціни, кількості або номенклатури Товару.

5.3. Покупець здійснює оплату Товару згідно Замовлення. Покупець самостійно вибирає один з таких способів оплати:

 • Готівковий розрахунок;

 • Безготівковий розрахунок;

 • «Наложенный платёж» або Післяплата.

5.4. Оплата Товарів і Послуг здійснюється в національній валюті України.

5.5. Замовлення вважається оплаченим з моменту надходження оплати на розрахунковий рахунок Продавця або його представника. Факт оплати Замовлення свідчить про згоду Покупця з умовами цього договору.

5.6. Зазначена на Сайті ціна товару може бути змінена Інтернет-магазином в односторонньому порядку. При цьому ціна на замовлений і вже оплачений Покупцем Товар зміні не підлягає.

5.7. У разі зміни ціни товару, замовленого Покупцем, менеджер Інтернет-магазину відразу інформує про це Покупця (по телефону, через Skype або за допомогою електронної пошти) для отримання підтвердження або анулювання замовлення. При неможливості зв'язатися з Покупцем дане замовлення вважається анульованим.

5.8. До моменту зарахування коштів Покупця на розрахунковий рахунок Продавця товар не резервується. Продавець не може гарантувати доступність Товару Продавця в кількості, зазначеній в момент оформлення Замовлення, в результаті чого можуть збільшитися терміни обробки Замовлення. У разі необхідності здійснення повернення коштів Продавцем Покупцеві для здійснення повернення коштів Покупець зобов'язаний повідомити Продавцеві реквізити банківського рахунку, на який Продавець зобов'язаний перерахувати грошові кошти.

7. Повернення товару та грошових коштів

6.1. Повернення Товару здійснюється через сторінку Сайту:

https://mastak.biz.ua/order-follow

6.2. Повернення Товару належної якості:

6.2.1. Покупець має право відмовитися від замовленого Товару в будь-який час до його одержання, а після отримання Товару - протягом 14 днів, не рахуючи дня покупки. Повернення Товару належної якості можливо у випадку, якщо збережено його товарний вигляд, споживчі властивості, а також в наявності документ, що підтверджує факт і умови покупки зазначеного Товару.

6.2.2. При відмові Покупця від Товару згідно п.6.2.1. Продавець повертає йому вартість повернутого Товару, за винятком витрат Продавця, пов'язаних з доставкою повернутого Покупцем Товару, протягом 10 днів з дати надходження повернутого Товару на склад Продавця разом з заповненим Покупцем заявою на повернення.

6.3. Повернення Товару неналежної якості:

6.3.1. Під товаром неналежної якості мається на увазі товар, який має явний дефект виробничого характеру. Отриманий Товар повинен відповідати опису на Сайті. Відмінність елементів дизайну або оформлення від заявленого на Сайті опису не є ознакою неналежної якості.

6.3.2. Зовнішній вигляд Товару, а також комплектність усього Замовлення повинні бути перевірені Одержувачем в момент доставки Товару.

6.3.3. При доставці Товару Покупець ставить свій підпис в квитанції про доставку. Після отримання Замовлення претензії до зовнішніх дефектів товару, його кількості, комплектності та товарного вигляду не приймаються.

6.3.4. Вимоги про повернення сплаченої за товар грошової суми підлягають задоволенню протягом 14 днів з дня пред'явлення відповідної вимоги (Законі України №1023-ХІІ «Про захист прав користувача», 12.05.1991).

6.4. Повернення грошових коштів здійснюється за допомогою повернення вартості оплаченого Товару на банківську карту Покупця або готівкою.

6.5 Засоби витрачені Покупцем на доставку Товару компенсації не підлягають.

7. Відповідальність

Продавець не несе відповідальності за вибір Покупцем Товару, він лише гарантує відповідність замовлених позицій.

8. Конфіденційність і захист інформації

8.1. При реєстрації на Сайті Користувач надає наступну інформацію: ПІБ, номер телефону, адреса електронної пошти, пароль для доступу до Сайту.

8.2. Надаючи свої персональні дані Продавцю, Користувач / Покупець погоджується на їх обробку Продавцем, в тому числі і з метою просування Продавцем товарів та послуг, а також передачу персональних даних третім особам, залученим Покупцем для виконання зобов'язань перед Відвідувачем Сайту / Користувачем / Покупцем в рамках цієї публічної оферти.

8.3. Продавець використовує персональні дані Користувача / Покупця:

 • для реєстрації Користувача на Сайті;

 • для виконання своїх зобов'язань перед Користувачем / Покупцем;

 • для оцінки та аналізу роботи Сайту;

 • для визначення переможця в акціях, що проводяться Продавцем.

8.4. Продавець має право відправляти інформаційні, в тому числі рекламні повідомлення, на електронну пошту і мобільний телефон Користувача / Покупця з його згоди. Користувач / Покупець має право відмовитися від отримання рекламної та іншої інформації без пояснення причин відмови. Сервісні повідомлення, що інформують Користувача / Покупця про замовлення і етапах його обробки, відправляються автоматично і не можуть бути відхилені Користувачем / Покупцем.

8.5. Продавець має право використовувати технологію «cookies». «Cookies» не містять конфіденційну інформацію і не передаються третім особам.

8.6. Продавець отримує інформацію про IP-адресу Відвідувача Сайту. Дана інформація не використовується для встановлення особистості відвідувача.

8.7. Продавець не несе відповідальності за відомості, надані Користувачем / Покупцем на Сайті в загальнодоступній формі (коментарі до статей, новин, відгуки про товар і т.д.).

9. Додаткові умови

9.1. Інтернет-магазин і сервіси які їм надаються можуть бути тимчасово частково або повністю недоступні унаслідок проведення профілактичних або інших робіт або з будь-яких інших причин технічного характеру. Технічна служба Продавця має право періодично проводити необхідні профілактичні або інші роботи з попереднім повідомленням Покупців або без такого.

9.2. До відносин між Користувачем / Покупцем і Продавцем застосовуються положення українського законодавства.

9.3. Сторони докладають максимальних зусиль з метою усунення розбіжностей виключно шляхом переговорів. При не досягненні угоди суперечка буде переданий на розгляд до судового органу відповідно до чинного законодавства України.

9.4. У разі форс-мажорних обставин, документально підтверджених відповідними органами, сторони звільняються від виконання цього договору.

9.5. Визнання судом недійсності будь-якого положення цієї Угоди не тягне за собою недійсність інших положень.