Про магазин

Про магазин МастакІнтернет магазин МАСТАК створювався на базі нашого досвіду роботи в реальному, «офлайн» житті. Початковою точкою відліку нашої діяльності на електротехнічному ринку України став 1996 рік. За цей час ми втілили в життя багато успішних проектів, багато клієнтів стали нашими близькими друзями. Основна мета створення інтернет магазину - допомогти Вам у виборі електротехнічної продукції, заощадити Ваш час і сили. Це логічне продовження нашого інтернет проекту www. mastak. dn. ua в якому ми намагалися надати Вам максимум інформації про пропоновану нами продукції, і тепер Ви можете купити необхідне вам не встаючи з улюбленого крісла.

Ласкаво просимо до Інтернет-магазину МАСТАК - інтернет-магазин електротехнічної продукції, компонентів автоматизації і рішень для енергозбереження.У нашому інтернет магазині представлено кілька тисяч найменувань - від штекера до найскладнішої промислової автоматики, такої як - автомати світлочутливі, датчики, реле часу, реле бістабільні, термореле, індикатори напруги, регулятори температури, вологості, блоки живлення, перемикачі, комунікатори і логічні контролери ES-ForthLogic, інша автоматика і низьковольтне устаткування. Ми сподіваємося, що серед цього різноманіття знайдуться необхідні товари, які будуть відповідати Вашим вимогам як за ціною, так і за якістю.

У каталозі представлена ​​продукція таких відомих виробників як: Електросвіт (контролери, модулі розширення, GSM-реле, вимірювальні прилади та перетворювачі), F & F (пристрої побутової та промислової автоматики - реле часу, реле освітлення, таймери, Розумний будинок), ETI (якісне електрообладнання від європейського виробника - автоматичні вимикачі, УЗО), Apator (пакетні перемикачі), SEZ (Вироби для електротехнічної промисловості), СКАТ (системи укладання кабелю - гофрорукав, металорукав, короби), АСКО УкрЕМ (величезний асортимент електротехнічної продукції - кнопки, автомати, пускачі, інструмент для електромонтажних робіт. Товари для побуту - супер клей, батарейки, озонатори) та інших відомих брендів.

Ціни в нашому магазині грунтуються на нашому бажанні чесно продавати Це означає, що ми не женемося за «дешевою рибкою» і будь-яку пропозицію супроводжуємо: консультацією, офіційною гарантією, доставкою та сервісною підтримкою.

Ми готові надати всебічну допомогу і дати необхідну консультацію при виборі товарів, також можливий індивідуальний підхід до цін і термінів поставок. Ми можемо допомогти в створенні ефективної системи диспетчеризації Вашого підприємства, надати повний комплекс послуг:

  • Розробку оптимального схемного рішення;
  • Добірку якісного обладнання, матеріалів і комплектуючих;
  • Виготовлення шаф управління і сигналізації;
  • Розробку програмного забезпечення;
  • Шеф-монтажні та пуско-налагоджувальні роботи;
  • Гарантійне і після гарантійне обслуговування і ремонт обладнання;
  • Консультації та інструктажі персоналу замовника з питань пов'язаних з експлуатацією і технічним обслуговуванням устаткування і системи.

Про інтернет магазин "Мастак"Якщо у Вас велике замовлення або Ви вважаєте, що ціна висока, Ви можете зв'язатися з нами. У будь-якому випадку ми будемо раді відповісти на всі Ваші запитання. Отримати консультацію можна, зв'язавшись з нами по E-Mail, Skype або за допомогою одного з телефонів вказаною в розділі контакти.«ВО Мастак» працює по всій території України, багато компаній і підприємств в Донецькій, Луганській, Запорізькій, Одеській та Дніпропетровській областей та інших регіонів України оцінили якість роботи нашої компанії. Ми відкриті до взаємовигідної співпраці з усіма, хто гідно розвиває кращі традиції вітчизняної автоматики і електротехніки, створюючи умови для зростання промислового виробництва в Україні. Доставка товару здійснюється в будь-яке місто України. Ми намагаємося не відставати від технічного прогресу і поповнювати наш асортимент найновішими і цікавими товарами.

Сподіваємося, що робота з нами буде для Вас приємною і продуктивною. Ми завжди на вашому боці при вирішенні будь-яких питань, тому що розуміємо - наше майбутнє на 100% в Ваших руках.