Категорії

Виробники

Знижки

Бренди Всього брендів: 6

Показані 1 - 6 із 6 пунктів
 • ETI Украина

  ETI Україна це торгове представництво компанії 'ETI Elektroelement d. d. ', Що дає можливість і українським покупцям оцінити високу якість і широкий асортимент електротехнічної продукції ETI. На даний момент 'ETI Україна' має великий склад, що дозволяє постійно підтримувати найбільш затребувані позиції в повному обсязі і завозити нові, альтернативні вироби, які знаходять все більш широке застосування на нашому ринку.

 • F&F

  Компанія F & F була створена у 1992 році на базі торгівельно-сервісній компанії, що працювала в електронній промисловості. Її попередній досвід маркетингу ізнання в області електроніки і електротехніки, дозволили створити виробничу компанію, яка зараз пропонує широкий спектр електронних пристроїв управління. Спочатку в реченні компаній були в основному сутінкові реле, сходові реле і реле контролю фаз.

 • SEZ-UA

  «СЕЗ» має 65-річну історію і довготривалу традицію випуску виробів для електротехнічної промисловості.

 • АсКо-УкрЕМ

  Українська електротехнічна Корпорація «АСКО-УкрЕМ» це:

  Довіра споживачів і тривалий досвід роботи на ринку дозволяють Корпорації підтримувати статус надійного постачальника електрообладнання з підвищеними характеристиками якості і зручності в експлуатації за доступними для українського покупця цінами.

 • Електросвіт

  Підприємство «Електросвіт» засноване у 2001-му році, входить в склад міжнародної групи «F&F» (Польща, Білорусія, Україна) та на основі синергетичної взаємодії всередині групи застосовує міжнародний досвід і можливості групи в Україні. Виконує роль представника групи в Україні та Молдові, а також здійснює інженерні розробки та займається виробництвом для успіху усієї групи «F&F».

 • СКаТ

  ТМ SСаТ є єдиним українським виробником-постачальником усього спектра продукції для прокладки кабельних трас: металлорукава, металевих кабельних лотків всіх відомих типів і необхідних аксесуарів для монтажу.

Показані 1 - 6 із 6 пунктів
Корпорація «АСКО-УкрЕМ» сольові та лужні батарейки

SUPER ALKALINE

Якісні і надійні батарейки основних типорозмірів від компанії «АСКО-УкрЕМ», SUPER HEAVY DUTY та SUPER ALKALINE. 

view more
Стабілізатори напруги - Каталог стабілізаторів напруги

Стабільна напруга у Вашому будинку та офісі

Стабілізатори напруги

Дивитися каталог

Гарячі категорії

Кращі виробники

Нове в Блозі